Jesteś tutaj: Home >> Oferta

OFERTA


Nasza oferta pozwala Państwu w prosty sposób zabudować własne przestrzenie pozostawiając naturalną więź z pozostałym otoczeniem. Bez murów tworzymy realne oddzielenie od niekorzystnych warunków świata zewnętrznego. Korzystając z naszych szklano-aluminiowych systemów stworzą Państwo dla siebie oraz swoich najbliższych świat bez ram i barier. Dzięki temu pozwalamy Państwu realizować inspiracje.

Rozpatrując naszą ofertę prosimy mieć na uwadze nasze niebywałe przewagi, jakie posiadamy w stosunku do bezpośredniej i dalszej konkurencji, a mianowicie:

1. „3 ZAKŁADY” trzy autonomiczne zakłady produkcyjno-montażowe (Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz), które niezależnie obsługują naszych klientów. Oczywiście nasze „3 ZAKŁADY” są zarządzane w ramach usystematyzowanego schematu. Nasz schemat działania zapewnia Państwu dobry, w tym terminowo wykonany produkt, w zagwarantowanej umową cenie.;

2. „KRÓTKIE TERMINY” m.in. z uwagi na „3 ZAKŁADY” jesteśmy w stanie, w krótkim terminie, z zachowaniem dobrej jakości „szyć nasze produkty” na miarę i montować je wynikowo (po wykonaniu innych robót np. elewacyjnych i posadzkarskich) na obiektach, co zapewnia niespotykaną jakość, w tym estetykę wykonanych przez nasz robót. „KRÓTKIE TERMINY” pozwalają Państwu wybrać opcje realizacji:

3. „WSPIERANIE PROJEKTÓW”. Poza tym: Dzięki naszemu wsparciu, opracowanie rozwiązania dla Państwa obiektu staje się proste, szybkie i elastyczne. Generalnie usługa „WSPIERANIE PROJEKTÓW” jest bezpłatna dla naszych stałych klientów i pozwala ona stronom procesu budowlanego zachować dobrej jakości produkty finalne. W ramach WSPIERANIA PROJEKTÓW tworzymy m.in. dokumentacje pozwalające zobrazować i urealnić Państwa Inspiracje.