Jesteś tutaj: Home >> Oferta >> Sprzedaż

SPRZEDAŻ


Dzięki tworzeniu bardzo dobrych, nowatorskich systemów aluminiowo-szklanych i ich sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym chcemy umożliwić Państwu realizację inspiracji i marzeń. Szeroka dystrybucja naszych systemów jest jednym z najważniejszych zakresów funkcjonowania naszej firmy. Dzięki tak zwięzłym celom jesteśmy w stanie skupić się na tworzeniu najlepszych rozwiązań w celu uzyskania Państwa zadowolenia i uznania. Współpraca z BALUMET daje naszym Partnerom realną przewagę i zadowolenie, oraz możliwości sprawniejszego funkcjonowania na rynku.

Na terenie kraju systemy balustrad NAAGS sprzedajemy naszym Partnerom w postaci elementów przeznaczonych do prefabrykacji na danym elemencie. Natomiast system zabudów szklanych PERFECT VIEW – PV z uwagi na skomplikowany proces prefabrykacji sprzedajemy w postaci przetworzonej. Gotowe do montażu zabudowy na danym obiekcie, balkonie, loggii dostarczane są w postaci gotowej do montażu. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy zdecydowanie lepszej jakości produkt końcowy dla klienta, oraz zapewniamy naszym Partnerom możliwość swobodnej i prostej obsługi rynku, bez konieczności tworzenia dużych zakładów produkcyjnych oraz linii prefabrykacyjnych. Nasi Partnerzy skupiają się na sprzedaży i montażu zabudowy u klienta, osiągając przy tym dobre wyniki finansowe. Zależy nam na zadowoleniu naszych Partnerów. Zapraszamy do współpracy firmy z branży aluminiowej i otworowej.

Poza granicami Polski sprzedajemy nasze systemy Partnerom Handlowym, którzy część systemów dystrybuują dalej, a część prefabrykują i montują na obiektach. Docelowo zamierzamy stworzyć w krajach europy środkowo-wschodniej i zachodniej Spółki powiązane z macierzystą firmą BALUMET. Jednostki docelowe w danej lokalizacji będą w sposób bezpośredni lub pośredni kontrolowane dzięki zależnościom kapitałowym i/lub personalnym. Poszukujemy osób chcących stworzyć z nami silne krajowe lub lokalne podmioty oferujące działające na rynkach B2B i B2C. Dysponujemy wiedzą, techniką i koniecznymi zasobami do wdrażania kolejnych jednostek organizacyjnych